REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Technologie

Unified Factory: Wynik netto pod kreską

Spółka Unified Factory jeszcze kilka lat temu była znaczącym graczem w krajowym sektorze technologicznym, ale jej sytuacja systematycznie się pogarszała, a z opublikowanego właśnie raportu wyłania się raczej pesymistyczny obraz.
Foto: materiały prasowe

Na koniec września 2019 r. grupa miała ponad 5 mln zł straty (ale w takim samym okresie rok wcześniej strata była jeszcze wyższa), a przychody znacząco spadły.

Raport trafił na rynek z dużym opóźnieniem. Dotyczy danych za III kwartał 2019 r. Jak informuje zarządca spółki, publikację przekładano, żeby móc rzetelnie oszacować majątek. Chodzi w szczególności o wartość technologii Unified Factory automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta. W okresie, którego dotyczy opublikowane sprawozdanie finansowe, jednostkę dominującą reprezentował zarząd, w którego skład wchodzili Tymon Betlej, Grzegorz Grygiel i Marcin Woźniak. Z ostatnim dniem lipca wszyscy złożyli rezygnację.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA