REKLAMA
REKLAMA

Technologie

BioMaxima: Finalizowanie przejęć

Po trzech kwartałach producent odczynników do diagnostyki in vitro miał 16,2 mln zł przychodów, czyli o 1,5 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.
Foto: www.photoxpress.com

W tym czasie sprzedaż eksportowa wyniosła 3,6 mln zł i była na zbliżonym poziomie jak w analogicznym okresie roku poprzedniego. W samym wrześniu w ujęciu rocznym eksport wzrósł aż o prawie 70 proc., do 0,46 mln zł.

– Cieszy nas fakt rosnącej sprzedaży eksportowej pomimo zdecydowanie mniejszych zamówień od kontrahenta z Danii, którego udział w ubiegłym roku stanowił 30 proc. eksportu – mówi Henryk Lewczuk, prezes BioMaximy. – Dobrze oceniamy perspektywy rozwoju sprzedaży eksportowej w następnych kwartałach. Liczymy na wyraźny wzrost po targach Medica, gdzie zaprezentujemy nasz nowy analizator biochemiczny – dodaje prezes.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA