REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Technologie

Bloober Team wybiera się za ocean

Producent gier w tym roku uruchomi swój oddział w Stanach Zjednoczonych. Rozważa również akwizycje. Mocno stawia na konsolę Nintendo Switch – podobnie jak inne spółki z warszawskiego parkietu.

Piotr Babieno jest prezesem i akcjonariuszem Bloober Teamu. Zapowiada, że wkrótce spółka przeskoczy z NewConnect na GPW.

Foto: Archiwum

Bloober Team zawarł umowę z amerykańską spółką Limited Run Games na wydanie, marketing i dystrybucję gry „Layers of Fear: Legacy". Jej wersja pudełkowa na Nintendo Switch ukaże się po premierze cyfrowej, którą krakowskie studio zaplanowało na pierwszy kwartał. Piotr Babieno, prezes i akcjonariusz Bloober Teamu, podkreśla, że „Layers of Fear" zalicza się do grona najlepiej rozpoznawalnych horrorów psychologicznych.

– Sądzimy, że ogromne zainteresowanie wokół Switcha i wciąż rosnąca potrzeba nowych tytułów na najnowsze japońskie urządzenie przełoży się na znakomite wyniki sprzedażowe naszej gry – mówi.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA