Przemysł

Sunex: wyniki dały powód do euforii

Rynki zagraniczne, a w szczególności rynek niemiecki, są dla spółki strategiczne, ale Sunex zamierza wzmocnić również swój udział nad Wisłą.
Foto: Adobestock

Notowany na rynku głównym GPW Sunex znacząco zwiększył wyniki w I półroczu. Pandemia póki co nie wpłynęła negatywnie na działalność spółki. We wtorek akcje drożały nawet o 30 proc., do 6,5 zł.

Odporna branża

Sunex jest producentem innowacyjnych rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii. Spółka w swojej ofercie ma m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, termosyfony, stacje wymiany ciepła czy regulatory solarne. Sunex przyznaje, że pandemia nie odbiła się negatywnie na działalności spółki.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.