Przemysł

LS Tech-Homes: Będą nowe kontrakty

Notowany na rynku alternatywnym producent paneli kompozytowych zanotował w I kwartale przychody równe 10,18 mln zł, czyli ponad siedem razy więcej niż w tym samym okresie przed rokiem. Zysk netto sięgnął 3,3 mln zł i był o 316 proc. wyższy niż w I kwartale 2016 r.
Foto: spółka

– Jesteśmy przygotowani od strony techniczno-technologicznej. Cały czas pracujemy nad pozyskaniem kolejnych kontraktów i myślę, że wkrótce uda nam się zdobyć co najmniej jedno duże zamówienie – zapowiada Mirosław Pasieka, prezes LS Tech-Homes. – Nowe kontrakty będą realizowane na bazie technologii modułowej. Firma pracowała w ostatnim czasie nad prefabrykacją gotowych ścian, stropów, stropodachów oraz gotowych domów modułowych i właśnie do tego zostały dostosowane nasze dwa zakłady produkcyjne na północy Polski w Koniecwałdzie. Tam będą powstawać gotowe moduły – dodaje prezes LS Tech-Homes.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.