REKLAMA
REKLAMA

Przemysł

Boryszew chce poprawić ubiegłoroczny rekord

Co prawda I kwartał wypadł słabiej, ale zarząd widzi potencjał, by cały rok był lepszy. Na razie nie zapowiada się, by grupa miała się zmniejszyć. Dywidendy nie są zakładane.

Roman Karkosik, główny akcjonariusz Boryszewa.

Foto: Archiwum

W I kwartale kontrolowana przez Romana Karkosika przemysłowa grupa miała 111 mln zł zysku EBITDA (wynik operacyjny plus amortyzacja), o 14 proc. mniej niż rok wcześniej.

W 2017 r. wynik ten wzrósł o 20 proc., do rekordowego poziomu 469 mln zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA