REKLAMA
REKLAMA

Profesjonalny inwestor

Wiadomości ze świata kryptowalut i blockchaina

Foto: Adobestock

Bakkt oficjalnie startujem | Już 6 września platforma stworzona przez Intercontinental Exchange zacznie oferować usługi depozytów kryptowalut dla instytucji. Będzie to wstęp do uruchomienia handlu futuresami na bitcoina, planowanego na 23 września.

Co z chińską kryptowalutą? | Dziennik „Global Times" wydawany przez Komunistyczną Partię Chin informuje, że medialne doniesienia o zbliżającym się wprowadzeniu waluty cyfrowej chińskiego banku centralnego są oparte na nieuprawnionych spekulacjach. Wejście jej do obiegu w listopadzie tego roku to podobno zwykły fake news.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA