Medycyna i zdrowie

Scope Fluidics: Testy platformy rozpoczęte

Biotechnologiczna spółka poinformowała o postępie prac nad swoimi projektami. Platforma PCR|ONE została we wtorek zainstalowana w szpitalu, gdzie odbędą się testy przedrejestracyjne na panelu do gronkowca złocistego.
Foto: Adobestock

W najbliższych tygodniach spółka przewiduje rozszerzenie testów na kolejny szpital. Po zakończeniu badań klinicznych PCR|ONE zostanie zgłoszony do certyfikacji.

Co istotne, rozwijany przez Scope panel do testów koronawirusa znajduje się na etapie umożliwiającym przeprowadzenie badań na próbkach klinicznych. Dlatego spółka zdecydowała się na testy w laboratorium szpitalnym w październiku. Certyfikacja tego panelu ma nastąpić w IV kwartale.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.