REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Synektik. Zarząd podzieli się nadwyżką

Zarząd zarekomendował akcjonariuszom wypłatę pierwszej dywidendy w historii firmy. Zgodnie z rekomendacją wyniesie ona 0,36 zł na akcję. Stopa dywidendy wynosi zatem 2,51 proc.
Foto: Adobestock

Na dywidendę zostanie przeznaczonych blisko 3,1 mln zł z jednostkowego zysku spółki. Zgodnie z rekomendacją, dniem uzyskania prawa do dywidendy miałby być 10 marca, a wypłata nastąpić 17 marca.

– Mamy za sobą udany rok, finansowo i operacyjnie. Już dziś możemy zaryzykować twierdzenie, że obecny rok obrotowy dostarczy akcjonariuszom nie mniej inwestycyjnej satysfakcji niż miniony – komentuje Cezary Kozanecki, założyciel i prezes Synektika.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA