Ludzie rynku

Luis Amaral, prezes Eurocashu: Przejęcia są częścią naszej strategii

Po debiucie naszej platformy eurocash.pl zyskaliśmy sporą przewagę – takiego rozwiązania nie było do tej pory na rynku – przekonuje Luis Amaral, prezes grupy Eurocash, w rozmowie z Piotrem Mazurkiewiczem.

Luis Amaral, prezes Eurocashu

Foto: materiały prasowe

Czy konkurencja na rynku franczyzowym jest coraz silniejsza? Czy technologie stają się magnesem przyciągającym właścicieli sklepów do operatorów, z czym można łączyć debiut waszej platformy e-commerce?

Nie widzę nasilenia konkurencji, choć z drugiej strony muszę przyznać, że pozyskiwanie nowych sklepów do sieci franczyzowych nie jest proste. Wiele osób prowadzących sklepy spożywcze nie chce organizować się we franczyzę i my to szanujemy. Obie te grupy – zarówno przedsiębiorcy działający w ramach sieci franczyzowych, jak niezrzeszeni – są naszymi klientami.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.