Ludzie rynku

Pytania do... Nikodema Iskry, prezesa Murapolu

Foto: materiały prasowe

Jesteście kolejnym deweloperem, który na dużą skalę będzie współpracować z inwestorami z rynku PRS – w tym przypadku swoim akcjonariuszem, czyli grupą Ares, której doradza Griffin Real Estate. Jaka będzie rola Murapolu w przedsięwzięciu?

Naszym zadaniem będzie budowa mieszkań dla nowej platformy najmu, którą będzie zarządzać grupa Ares. Szczegóły odnośnie do samej platformy inwestor przedstawi w stosownym czasie. Murapol nie będzie udziałowcem platformy, będzie odpowiadać za kompleksową realizację przedsięwzięć deweloperskich. Będziemy zatem identyfikować grunty odpowiednie pod zabudowę PRS, zabezpieczać prawa do zakupu takich gruntów przez zawieranie umów przedwstępnych nabycia, świadczyć usługi budowlane i deweloperskie od projektowania i budżetowania po wykonawstwo w standardzie „pod klucz".

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.