REKLAMA
REKLAMA

Kryptowaluty

Wiadomości ze świata kryptowalut i blockchaina: nowe koparki Bitmaina i bitcoiny za pizzę

Foto: Adobestock

Zarzuty w sprawie BitMarketu

Prokuratura Okręgowa w Suwałkach postawiła zarzuty Marcinowi A., współzałożycielowi giełdy kryptowalut BitMarket. Oskarża się go m.in. o to, że wprowadzał w błąd klientów platformy i doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia ich mieniem. Oskarżonemu grozi dziesięć lat więzienia.

Nowe koparki Bitmaina

Chiński koncern produkujący sprzęt do „kopania" bitcoinów, wprowadził na rynek nowe produkty. Są to ulepszone układy ASIC w modelach 17 serii – Antminer S17e oraz T17e. Oprócz lepszej wydajności mają charakteryzować się większą niezawodnością i bezpieczeństwem.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA