REKLAMA
REKLAMA

Kryptowaluty

Wiadomości ze świata kryptowalut i blockchaina: Zbliża się halwing litecoina

Foto: AFP

Zbliża się halwing litecoina | Już 5 sierpnia dojdzie do podziału nagrody za wykopanie bloku w blockchainie czwartej pod względem kapitalizacji kryptowaluty. Jej notowania znajdują się w trendzie wzrostowym od połowy grudnia 2018 r. Od tamtej pory cena wzrosła o 335 proc.

13. edycja chińskiego rankingu | Chińskie Centrum Rozwoju Informacji i Przemysłu opublikowało zestawienie projektów kryptowalutowych. Na pierwszych trzech miejscach znalazły się kolejno EOS, Ethereum i Tron. Bitcoin wylądował na 11. pozycji. Do zestawienia weszły też nowe projekty, nieuwzględniane wcześniej. Mowa o Cosmos i Zilliqa.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA