REKLAMA
REKLAMA

Inwestycje

Rusza porównywarka kursów walut w e-kantorach Parkiet.com

Nowe narzędzie porównywarki kursów walut w kantorach internetowych to odpowiedź na coraz dynamiczniej rosnący rynek wymiany walut w kantorach internetowych i coraz większe zainteresowanie Polaków oszczędzaniem na transakcjach walutowych przy spłacie kredytów hipotecznych, płatnościach walutowych za faktury czy też zakupach w Internecie.
Foto: XCHANGER

Już ponad 35 procent transakcji wymiany walut odbywa się w Internecie. Na rynku polskim funkcjonuje ponad 65 portali umożliwiających wymianę walut online po kursach i kosztach nawet do 15 procent niższych niż oferty banków. Polacy coraz bardziej świadomie podchodzą do wymiany walut. Czytają opinie, porównują oferty i sprawdzają firmy. Zdają sobie sprawę, że wykonując te zabiegi wymieniają waluty zawsze korzystnie i bezpiecznie.

Sprawdź porównywarkę walut

W naszym narzędziu skupiamy się na porównaniu ofert najbardziej wiarygodnych kantorów internetowych, z długą historią działania, na bieżąco weryfikowanych przez nasze własne testy jak i informacje od użytkowników. Nowe narzędzie to duże ułatwienie dla wszystkich grup odbiorców szukających realnych oszczędności i łatwych w obsłudze platform, które porównujemy zarówno pod kątem oferowanych kursów walut jak i kosztów dodatkowych towarzyszących transakcjom np. prowizji operacyjnej. Sprawdzamy na bieżąco promocje i aktualizujemy listę platform, które obok wymiany walut po oferowanym aktualnie kursie umożliwiają również użytkownikom wymianę walut po kursie własnym, szybkie wpłaty za pomocą pay by linków jak i przelewy międzynarodowe. O dojrzałości sektora świadczy nie tylko duża liczba stałych klientów, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa oferowanych usług taki jak w bankach internetowych.

Tekst powstał przy współpracy z XCHANGER.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA