REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Rainbow Tours – mniej klientów, większa marża

Zarząd spółki nie wyklucza spadku liczby klientów. Mimo to marża ma wzrosnąć.
Foto: Adobestock

Głównym celem Rainbow Tours na 2019 r. jest wzrost średniej ceny usług, co skutkować ma wzrostem marży i poprawą wyników finansowych.

Wzrost marży i sprzedaży

– Średnie ceny w tym roku z pewnością trochę wzrosną, ponieważ w zeszłym sezonie były wyjątkowo niskie. Ceny przyciągnęły klientów, którzy być może nie powtórzą zakupów w 2019 r. Stąd też nasze szacunki zakładające lekki spadek liczby klientów – tłumaczy Emilia Bratkowska, dyrektor działu marketingu i PR.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA