Fundusze inwestycyjne TFI

Pytania do... Dariusza Laska, wiceprezesa TFI PZU

Foto: materiały prasowe

W połowie stycznia na platformie inPZU pojawi się aż siedem nowych funduszy indeksowych. Dlaczego zdecydowaliście się na tak duże poszerzenie oferty?

Do tej pory na platformie funkcjonowało dziewięć funduszy indeksowych. Od dłuższego czasu odbieraliśmy sygnały od klientów, oczekujących szerszej oferty. Sporo osób zaczęło oszczędzać, nabywając jednostki funduszy inPZU w ramach indywidualnych kont emerytalnych i stąd potrzeba rozszerzenia oferty. Zmian chcieliśmy dokonać jednorazowo, dlatego dokładamy aż siedem nowych subfunduszy. Na ten moment oferta wydaje się kompletna dla długoterminowego inwestowania i nie widzimy potrzeby jej dalszego rozszerzania, choć oczywiście należy pamiętać, że rynek kapitałowy szybko się zmienia.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.