Finanse

Marek Dietl w Parkiecie. Mocne wzmocnienie zespołu redaktorskiego

Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkietu” dokonała głośnego transferu. Do naszego zespołu dołączył Marek Dietl, prezes GPW, który będzie odpowiadał za piątkowe wydanie gazety.
Fotorzepa

Co prawda nowego redaktora udało nam się pozyskać tylko na jeden dzień, ale po kolegium redakcyjnym stało się jasne, że wizyta Marka Dietla w redakcji „Parkietu" nie będzie miała wyłącznie charakteru kurtuazyjnego. Szef GPW w pełni zaangażował się w prace nad piątkowym wydaniem gazety – dodajmy, że szczególnym, bo wypadającym dokładnie 25 lat po pierwszym numerze „Parkietu".

Po zapoznaniu się z technicznymi aspektami towarzyszącymi tworzeniu gazety, w redakcji „Parkietu" rozpoczęła się prawdziwa burza mózgów, której przewodził Marek Dietl. Tematy zaproponowane przez dziennikarzy zostały bardzo dokładnie omówione na kolegium, a szef GPW nie ograniczył się tylko do roli słuchacza. Praktycznie każdy tekst został omówiony, a nowy redaktor „Parkietu" dawał kolejne wskazówki, co należałoby poruszyć przy tworzeniu materiałów. Nie zabrakło także jego autorskich pomysłów.

Jakie materiały wybrał Marek Dietl? Co będzie tematem przewodnim piątkowego „Parkietu". O tym będzie można przekonać się już o godz. 20.00, kiedy to dostępne będzie e-wydanie naszej gazety. Zapraszamy na nexto.pl/parkiet

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.