REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Energetyka

W najbliższych miesiącach pierwsze kontrakty w Niemczech

DB Energy, notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w poprawie efektywności energetycznej przemysłu, korzysta z dobrej sytuacji rynkowej.
Foto: materiały prasowe

W pierwszej połowie roku obrotowego, trwającego do 30 czerwca 2020 r., niemal podwoiła przychody, które sięgnęły 9,6 mln zł, w porównaniu z rokiem poprzednim. W tym samym czasie zysk netto urósł o 460 proc., do 0,87 mln zł.

– Poprawa wyników to efekt czynników rynkowych oraz presji na wdrażanie działań dotyczących ograniczania emisji, energochłonności i wpływu na środowisko. Światowy trend poprawy efektywności energetycznej widoczny jest także w przemyśle, co skutkuje rosnącym portfelem zleceń – tłumaczy Krzysztof Piontek, prezes DB Energy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA