REKLAMA
REKLAMA

Byki i niedźwiedzie tygodnia

Byki tygodnia, czyli trzy spółki z szansami na zwyżki: Benefit Systems, Dino Polska i PZU

Foto: Bloomberg

1. Benefit Systems

1. Benefit Systems

Foto: GG Parkiet

Benefit Systems przy dolnym ograniczeniu kanału. Kilka ostatnich dni dla Benefitu Systems nie było zbyt udanych. Jeśli chodzi o horyzont kilku miesięcy, notowania poruszają się w trendzie bocznym. Od dołu dość mocną granicą jest poziom 900 zł za akcję i zwykle przy tej cenie popyt ożywia się. Walory Benefitu traciły również w piątek, a tuż przed końcem handlu minimum kształtowało się właśnie na poziomie 900 zł. Może być to dobry punkt do zwrotu notowań w okolice 980 zł. Gdyby jednak sesja zakończyła się poniżej poziomu 900 zł, trzeba by się liczyć ze zniżkami w kolejnych dniach w okolice 880 zł.

2. Dino Polska

2. Dino Polska

Foto: GG Parkiet

Dino Polska z szansą na powrót do maksimów. Akcje Dino Polska w piątek po południu rosły o 1,5 proc., do 126,8 zł za walor. W razie zamknięcia się sesji w tych okolicach oznaczałoby to wyjście na tygodniowe maksima i zarazem potwierdzenie wybicia powyżej 125 zł. Ten poziom stanowił granicę dla popytu pod koniec marca. W kwietniu jednak doszło do wybicia, a akcje właściciela sieci sklepów Dino poszybowały powyżej 130 zł za walor. Teraz będzie to naturalny kierunek notowań akcji tej spółki, która niedawno dołączyła do grona warszawskich blue chips.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


ERROR: Macro pageStructure/components/componentVideoComment is missing!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA