Budownictwo

Murapol: Sprzedaż w górę

Ogólnopolski deweloper w III kwartale br. zawarł 655 umów deweloperskich i przedwstępnych. Po trzech kwartałach sprzedaż wyniosła 2,14 tys., o 12,5 proc. więcej niż rok wcześniej.
Foto: materiały prasowe

Firma przestała uwzględniać w wynikach płatne rezerwacje – przypomnijmy, że po trzech kwartałach zeszłego roku deklarowała sprzedaż rzędu 2,64 tys., po korekcie o rezerwacje baza to 1,9 tys.

Spółka działa zdecydowanie najszerzej na tle konkurencji, buduje mieszkania nie tylko w największych aglomeracjach, jak Kraków czy Warszawa, ale także w Wieliczce, Gliwicach, Toruniu, Mikołowie, a od niedawna w 16. już lokalizacji – Bydgoszczy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.