REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Marvipol, BAH: Magazyny wygrały z autami

Po rozwodzie znacznie lepiej radzi sobie deweloper.
Foto: parkiet.com

Marvipol o nawet 4,3 proc., w górę, do 4,33 zł, BAH w dół o nawet 6 proc., do 0,65 zł – dwie spółki z portfela Mariusza Książka, kiedyś funkcjonujące jako jeden organizm, radzą sobie diametralnie różnie.

Akcjonariusze BAH mają za sobą kolejny, by może ostatni już, odcinek serialu o relacjach z Jaguar Land Rover, który poinformował, że po wygaśnięciu obecnej umowy 31 marca 2021 r. BAH nie będzie już generalnym importerem (w tej sprawie było już kilka zwrotów akcji). Tę funkcję przejmie Inchcape, aktualnie generalny importer aut JLR do Finlandii i krajów bałtyckich. BAH pozostanie rola autoryzowanego dilera. W związku z informacją od JLR, BAH rozpoczął szacowanie odpisów aktualizacyjnych związanych ze zmniejszoną wartością akcji BAH. Rynek ma poznać wyliczenia do 7 sierpnia.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA