Budownictwo

Murapol: Agresywny marketing

Kontrolowany przez amerykański fundusz Ares i Griffin Real Estate ogólnopolski deweloper w II kwartale sprzedał umowami deweloperskimi 899 mieszkań, co stawia go na czele branży – kolejny w zestawieniu Dom Developmnet znalazł nabywców na 816 lokali.
Foto: materiały prasowe

Wynik Murapolu za objęty lockdownem II kwartał br. jest o blisko 19 proc. lepszy wobec wyniku podawanego rok wcześniej oraz o aż 43 proc. większy miesiąc do miesiąca.

W całym I półroczu spółka zawarła 1,53 tys. umów deweloperskich, o 10 proc. mniej wobec wyniku podawanego rok wcześniej. To mniej niż Dom Development, który w ciągu sześciu miesięcy sprzedał 1,63 tys. lokali.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.