Budownictwo

Tower Investments stawia na dywersyfikację projektów

Deweloper specjalizujący się w inwestycjach na potrzeby sieci chce budować obiekty handlowo-mieszkaniowo-biurowe. Nie wyklucza też utworzenia REIT. Jesienią ma przejść z NewConnect na GPW.

Kierowana przez Bartosza Kazimierczuka spółka liczy na debiut na GPW jesienią.

Foto: Archiwum

W poniedziałek kurs notowanego na NewConnect dewelopera rósł o nawet 5,7 proc., do 74 zł. Firma przedstawiła strategię na lata 2017–2022, zaudytowane prognozy, lada moment złoży prospekt emisyjny w związku z planami przejścia na główny rynek giełdy.

Na czterech nogach

Strategia opiera się na czterech filarach.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.