REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

ZUE: Kolej nie zwolni

1,8 mld zł wynosi portfel zamówień budowlanej grupy specjalizującej się w infrastrukturze szynowej. Ponadto ZUE uczestniczy w postępowaniach przetargowych o łącznej szacunkowej wartości 2 mld zł – z rynku kolejowego i tramwajowego.
Foto: materiały prasowe

W I kwartale ZUE miało ponad 152 mln zł skonsolidowanych przychodów, w całym 2019 r. blisko 935 mln zł.

Wiesław Nowak, prezes i główny akcjonariusz ZUE, zastrzega, że dwa miesiące po wprowadzeniu lockdownu trudno przewidywać, jakie będą długofalowe skutki dla gospodarki, jednak kluczowe są deklaracje resortu infrastruktury, że spowolnienie nie będzie wpływało na inwestycje infrastrukturalne.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA