Reklama

Honey Payment blisko debiutu

Obecność na giełdzie ma zwiększyć transparentność i rozpoznawalność fintechu.
Honey Payment blisko debiutu

Foto: Bartek Sadowski/Bloomberg

Spółka technologiczna obsługująca aplikację do prowadzenia finansów osobistych o nazwie DotBee zamierza zadebiutować na NewConnect poprzez odwrotne przejęcie Maksimusa. 30 czerwca walne zgromadzenie notowanego podmiotu podejmie uchwałę dotyczącą emisji ponad 15,1 mln akcji serii D po cenie emisyjnej 21,68 zł, które w całości przypadną wspólnikom Honey Payment. – Debiut na warszawskiej giełdzie pozwoli nam zwiększyć rozpoznawalność i transparentność na rynku – komentuje Grzegorz Szulik, prezes Honey Payments.

W ramach ostatniej rundy finansowania spółka zyskała 11 mln zł przy wycenie 400 mln zł.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama