Reklama

Różne opinie na temat pasma 5G dla przemysłu

Pierwszy raz w dyskusji na temat częstotliwości wezmą udział podmioty inne niż przedstawiciele branży telekomunikacyjnej – w tym PKN Orlen oraz nowi gracze na rynku TMT.

Publikacja: 17.03.2022 21:00

Różne opinie na temat pasma 5G dla przemysłu

Foto: Adobestock

Ku końcowi zbliża się czas przeznaczony przez Urząd Komunikacji Elektronicznej na tzw. prekonsultacje projektu rozdysponowania części tzw. pasma C (3,4–3,8 GHz) dla technologii 5G na potrzeby rozwiązań przemysłowych. Znamy pierwsze opinie i osie podziału między podmiotami zainteresowanymi rzadkim dobrem. Tym razem, inaczej niż zwykle, w dyskusji wezmą udział nie tylko firmy z branży telekomunikacyjnej.

Startup kontra telekomy

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Technologie
Vigo Photonics z rekordowymi przychodami w 2025 roku
Technologie
Roszady kapitałowe w Creepy Jar
Technologie
Realizacja zysków na Creepy Jar. Nadal jednak obowiązuje trend wzrostowy
Technologie
Nvidia kontroluje ok. 65 proc. globalnej mocy obliczeniowa AI
Technologie
Rekordowe inwestycje w cieniu pustych portfeli funduszy
Technologie
Szaleństwo na akcjach Creepy Jaru
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama