Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Pomagały im wieści, jakie napłynęły ze spółki: umieściła w sieci oświadczenie Marcina Iwińskiego, współzałożyciela firmy, dotyczące kontrowersyjnej premiery „Cyberpunka 2077" oraz dalszych planów związanych z tą grą. Iwiński zapewnił, że praca nad poprawkami idzie zgodnie z zapowiedziami. Podtrzymał plan wydania dużych aktualizacji w styczniu i lutym.
– Naszym celem jest usunięcie błędów i poprawa stabilności na wszystkich platformach. Możecie spodziewać się większych i mniejszych łatek, które będą się pojawiać w regularnych odstępach czasu. Pierwsza aktualizacja pojawi się w ciągu dziesięciu najbliższych dni, a kolejna, obszerniejsza, będzie gotowa w kolejnych tygodniach – zadeklarował. Powiedział również, że długoterminowe plany spółki związane z rozwijaniem „Cyberpunka" nie uległy zmianie.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Inwestorzy w dobrych nastrojach czekają na jutrzejszą premierę „The Alters”. Znamy już opinie recenzentów. Wiemy też co o nich sądzą analitycy.
Producent gier z grupy PlayWaya zadebiutował dziś na NewConnect. W pierwszych godzinach sesji chętnych do zakupu akcji było tak wielu, że handel nie mógł ruszyć.
Nie ma żadnych wątpliwości, że przyszłość jest cyfrowa, oparta na światłowodach i 5G – mówi Liudmila Climoc, prezeska Orange Polska.
6,1 mld zł wyniosły w latach 2020-2024 inwestycje operatora telekomunikacyjnego Play w infrastrukturę i częstotliwości radiowe. Podobnie będzie w kolejnych latach.
Akcjonariusz technologicznej spółki zgłosił projekt uchwały w sprawie splitu akcji. Ma nadzieję, że dzięki temu wzrośnie ich płynność i dostępność dla inwestorów indywidualnych.
Warner Bros. Discovery, posiadający w Polsce stację telewizyjną TVN oraz serwis Player.pl, zamierza podzielić się na dwie części – poinformował w poniedziałek zarząd amerykańskiej grupy. Co to oznacza?