Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Chodzi o poszerzenie międzynarodowej sieci dystrybutorów rozwiązań XTPL o niemiecką firmę merconics. Ma ona promować technologię i produkty XTPL w krajach Europy, m.in. w Niemczech, we Francji, w Austrii i Szwajcarii. Jest czwartym dystrybutorem polskiej spółki. Rozpoczęła ona budowę sieci dystrybucyjnej na początku 2021 r., nawiązując współpracę z podmiotami z Korei Południowej, Chin i Wysp Brytyjskich.
XTLP zajmuje się nanodrukiem. Wartość rynku elektroniki drukowanej w 2020 r. wyniosła 41,2 mld USD. Do 2025 r. ma urosnąć do 63,3 mld USD, a do 2030 r. do ponad 74 mld USD.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Inwestorzy w dobrych nastrojach czekają na jutrzejszą premierę „The Alters”. Znamy już opinie recenzentów. Wiemy też co o nich sądzą analitycy.
Producent gier z grupy PlayWaya zadebiutował dziś na NewConnect. W pierwszych godzinach sesji chętnych do zakupu akcji było tak wielu, że handel nie mógł ruszyć.
Nie ma żadnych wątpliwości, że przyszłość jest cyfrowa, oparta na światłowodach i 5G – mówi Liudmila Climoc, prezeska Orange Polska.
6,1 mld zł wyniosły w latach 2020-2024 inwestycje operatora telekomunikacyjnego Play w infrastrukturę i częstotliwości radiowe. Podobnie będzie w kolejnych latach.
Akcjonariusz technologicznej spółki zgłosił projekt uchwały w sprawie splitu akcji. Ma nadzieję, że dzięki temu wzrośnie ich płynność i dostępność dla inwestorów indywidualnych.
Warner Bros. Discovery, posiadający w Polsce stację telewizyjną TVN oraz serwis Player.pl, zamierza podzielić się na dwie części – poinformował w poniedziałek zarząd amerykańskiej grupy. Co to oznacza?