Reklama

Lepiej zainwestować w dziurę w ziemi czy w gotowe mieszkanie

Kawalerki i niewielkie mieszkania dwupokojowe sprzedają się często, zanim deweloper wbije łopatę w ziemię. To dobra inwestycja? Kiedy lepiej kupić ukończony lokal?
Firmy mogą być zainteresowane sprzedażą na preferencyjnych warunkach mieszkań, które dopiero powstaj

Firmy mogą być zainteresowane sprzedażą na preferencyjnych warunkach mieszkań, które dopiero powstają.

Foto: Archiwum

Przybywa inwestorów chętnych do zarabiania na nieruchomościach. Pojawiają się kupujący mieszkania w pakietach. Co jest bardziej opłacalne – dziury w ziemi, czyli lokale, na które trzeba poczekać nawet i dwa lata, czy mieszkania na gotowych już osiedlach? Kiedy można liczyć na największe rabaty?

Złoty strzał

Pozostało jeszcze 96% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama