Reklama

REIT-y potrzebują giełdy, a giełda potrzebuje REIT-ów

Radosław Świątkowski | Z prezesem i partnerem REINO Partners i prezesem REINO Dywidenda Plus rozmawia Adam Roguski.
REIT-y potrzebują giełdy, a giełda potrzebuje REIT-ów

Foto: Archiwum

Zawiesiliście ofertę publiczną spółki REINO Dywidenda Plus o wartości 300 mln zł. Kiedy zamierzacie podjąć drugą próbę?

Nie chciałbym składać konkretnych deklaracji. Zapewniam, że będziemy dążyli do wznowienia oferty publicznej w pierwszym rozsądnym terminie. Niestety, zatwierdzenie prospektu przez Komisję Nadzoru Finansowego przypadło na dzień referendum w Wielkiej Brytanii, którego wynik był odmienny od tego, czego się spodziewano, i spowodował turbulencje na rynkach finansowych. Rozumiemy, że inwestorom trudno w takim otoczeniu podejmować decyzje.

Pozostało jeszcze 95% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama