Reklama

Zadyszka na koniec półrocza

W czerwcu cieszyliśmy się z nowych rekordów WIG. Końcówka miesiąca była jednak na tyle trudna, że wyniki funduszy akcji polskich nie dają wielu powodów do zadowolenia.
Zadyszka na koniec półrocza

Foto: Adobe Stock

W czerwcu zarabianie w funduszach inwestycyjnych nie było już tak proste jak w poprzednich miesiącach. Dotyczy to szczególnie funduszy akcji polskich, które mimo rekordu WIG odczuły słabą końcówkę miesiąca krajowego rynku. Z drugiej strony doszło wówczas do spadków rentowności obligacji skarbowych, co poprawiło notowania funduszy dłużnych.

Przebudzenie spółek technologicznych

Pozostało jeszcze 95% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama