Nie inaczej było przy okazji publikacji wyników finansowych giełdy za III kwartał. Szef warszawskiego rynku podkreślił, że GPW pracuje nad aktualizacją strategii, która ma być gotowa do połowy przyszłego roku, a jedną z jej części będzie właśnie technologia.
– Mamy w tej chwili szereg przedsięwzięć, które analizujemy i w które potencjalnie moglibyśmy zainwestować. Patrzymy na to, co robią inni i widzimy inwestycje w technologię. U nas do tej pory nie powstało silne ramię technologiczne. Dlatego w ramach aktualizacji strategii jednym z obszarów, na które na pewno zwrócimy uwagę, będzie właśnie technologia – zdradził Dietl.