Konferencja WallStreet. Jeśli do Karpacza, to tylko teraz. Z „Parkietem”

Już 25 maja, w Karpaczu startuje konferencja WallStreet organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. „Parkiet” jest głównym patronem medialnym tego wydarzenia.

Publikacja: 09.05.2018 10:41

Hotel Gołębiewski, Karpacz

Hotel Gołębiewski, Karpacz

Foto: materiały prasowe

W związku z naszą ścisłą współpracą organizator, czyli Stowarzyszenie przygotował specjalną ofertę dla osób zapisujących się na konferencję WallStreet (ta promocja trwa tylko do najbliższego piątku, 11 maja i kończy się o północy). Każdy, kto na stronie internetowej SII zapisze się na WallStreet (kupi bilet Gold lub Silver) odbierze od SII półroczną prenumeratę elektroniczną Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet".

 

Uwaga! Jest tylko jeden warunek. Aby skorzystać z tej promocji, podczas rejestracji na konferencję WallStreet koniecznie trzeba podać kod promocyjny: PARKIETWS22

Zapraszamy do Karpacza. Z „Parkietem" w telefonie, lub notebooku ?

Finanse
Prezes GPW: Naszą wspólną ambicją powinno być podwojenie wielkości rynku
Materiał Promocyjny
Tech trendy to zmiana rynku pracy
Finanse
MF sprzedało na przetargu obligacje za 8,3 mld zł, popyt sięgnął 10,2 mld zł
Finanse
Obniżki stóp nie cieszą wszystkich kredytobiorców
Finanse
Piątek na GPW: Dino z rekordem, wyzwania JSW, Będzin szaleje, Alior rozczarowuje
Materiał Promocyjny
Lenovo i Motorola dalej rosną na polskim rynku
Finanse
Historyczny dzień na GPW. WIG w końcu przebił 100 tys. pkt
Finanse
Minister finansów: Giełda odzyskuje świetność. Szef KNF: Przełom dla GPW