Technologie

Comarch głównym sponsorem TSV 1860 Monachium

Informatyczna spółka została nowym główny sponsorem "Monachijskich Lwów". Od przyszłego sezonu logo Comarchu będzie zdobiło koszulki piłkarzy legendarnego klubu TSV 1860 Monachium

Comarch głównym sponsorem TSV 1860 Monachium

Foto: Materiały Inwestora

Comarch, zgodnie z zapowiedziami, rozszerzył współpracę z monachijskim klubem TSV 1860 zapoczątkowaną w grudniu 2009 r. Firma podpisała z klubem trzyletnią umowę sponsorską. Będzie obowiązywała aż do sezonu 2012/2013. Oprócz możliwości umieszczenia logo Comarch na koszulkach TSV 1860 Monachium, krakowska spółka stanie się posiadaczem wielu dodatkowych praw marketingowych i promocyjnych. Będą należeć do nich min.: obecność na stadionowych billboardach oraz we wszelkich działaniach promocyjnych klubu w Internecie, prasie, telewizji, radiu, jak również w reklamie zewnętrznej.

- "Monachijskie Lwy" to klub z wielkimi tradycjami, rzeszą fanów i ogromną renomą, sięgającą poza granice Niemiec. Od początku naszej współpracy z TSV 1860 obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój zarówno klubu, jak również drużyny. Chcielibyśmy, aby "Monachijskie Lwy" zajęły należne im miejsce w zawodowym futbolu. Oczekujemy, iż wraz z naszym zaangażowaniem w TSV 1860 będzie rosła świadomość marki Comarch na niemieckim rynku, który jest obecnie dla nas kluczowy - mówi Janusz Filipiak, prezes giełdowej firmy.

Kierowana przez niego spółka jest również właścicielem 49 proc. udziałów w Cracovii.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.