Gospodarka - Kraj

The Best Annual Report - rusza XI edycja

Instytut Rachunkowości i Podatków po raz 11 zaprasza spółki do konkursu „The Best Annual Report”. O miano najlepszego raportu rocznego mogą rywalizować wszystkie spółki przygotowujące skonsolidowane raporty roczne wg MSSF/MSR.
Foto: materiały prasowe

Jeden z najlepszych inwestorów w historii -Warren Buffet na pytanie co uczyniło go tak skutecznym odpowiedział: „Co roku czytam setki i setki raportów rocznych". Cytujemy to stwierdzenie za Mirosławem Szmigielskim z PWC ponieważ jest to przykład godny naśladowania, a raporty roczne są podstawowym źródłem wiedzy o stanie spółek publicznych.

To dlatego właśnie Instytut Rachunkowości i Podatków od 11 lat organizuje konkurs „The Best Annual Report". Jego celem jest promowanie raportów rocznych o najwyższej wartości użytkowej dla inwestorów i akcjonariuszy. Jest to przedsięwzięcie niekomercyjne, służące środowisku i kształtowaniu dobrych praktyk w sprawozdawczości finansowej spółek publicznych, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa rynku kapitałowego w Polsce.

Partnerem strategicznym konkursu „The Best Annual Report" jest GPW w Warszawie S.A. Patronat honorowy objął KNF, ZBP, SEG, patronat wspierający objęły IDM, ZMiD, KIG, IZFiA. Naszym patronem medialnym jest dziennik „Rzeczpospolita", „Gazeta Giełdy PARKIET", „Miesięcznik RACHUNKOWOŚĆ", „Miesięcznik Finansowy BANK", PAP, „Stockwatch", „Relacje Inwestorskie", „Ale Bank", „Capital Trade Magazine".

Zapraszamy wszystkie spółki z rynku regulowanego i alternatywnego do udziału w kolejnej edycji konkursu „The Best Annual Report 2015". Szczegółowe informacje na stronie:

Informacji o konkursie udziela:

Stefan Kotyk, tel. 224 649 755, fax. 224 649 719, stefan.kotyk@irip.pl


Wideo komentarz