Handel i konsumpcja

Trigon o odzieżówce

Analitycy Trigon DM wydali rekomendacje dla spółek z branży odzieżowej i obuwniczej. Stawiają przede wszystkim na Bytom, Monnari i Wojasa.

Największy potencjał Trigon widzi w Monnari i Wojasie. Akcje tej pierwszej spółki wycenia na 19 zł i zaleca ich kupno. Daje to 31-proc. potencjał zwyżki wobec obecnego kursu, który dzisiaj na GPW rośnie o 4,2 proc., do 14,52 zł. W przypadku Wojasa opracowana przez Trigona wycena jednej akcji to 11,9 zł (rekomendacja „kupuj"), co daje 32-proc. potencjał do wzrostu kursu z obecnych poziomów w okolicach 9 zł. Analitycy brokera stawiają również na Bytom, wyceniając jego akcje na 2,3 zł oraz zalecając ich kupno. Potencjał zwyżki wynosi 22 proc. wobec dzisiejszego kursu, który rośnie o 3,3 proc., do 1,88 zł.

Trigon przedstawił również swoje zalecenia dla CDRL, Gino Rossi i Vistuli. Walory CDRL, właściciela marki Coccodrillo, wycenia na 20 zł oraz rekomenduje ich trzymanie. Obecny kurs na GPW oscyluje wokół 18 zł. W przypadku obuwniczo-odzieżowego Gino Rossi wycena jednej akcji to 3,50 zł a rekomendacja to „trzymaj". Kurs Gino Rossi zyskuje dzisiaj na GPW o 1,5 proc., do 3,32 zł. Trigon zaleca również trzymanie walorów Vistuli, które wycenia na 2,50 zł. Dzisiaj ich kurs rośnie o 2,6 proc., do 2,36 zł.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.