Dodatkowe -10% na BLACK WEEK!
Zyskasz dodatkowo -10% do zestawu 3 dostępów rocznych do serwisów: Parkiet.com, RP.PL i The New York Times na 12 miesięcy.
Nasi rozmówcy są zgodni co do tego, że w 2014 r. na GPW powrócą zwyżki.
Przed nami jeszcze tylko trzy sesje w tym roku. Niestety, jest niewielka szansa, aby grudzień – który tradycyjnie jest na giełdzie bardzo dobrym miesiącem – zakończył się dobrym wynikiem. Nawet uwzględniając solidne piątkowe zwyżki, indeks szerokiego rynku spadł w tym miesiącu aż o 6,6 proc. Do tej pory najgorszym grudniem na GPW był ten w 1994 r., kiedy to WIG osunął się o 7,8 proc.
Zyskasz dodatkowo -10% do zestawu 3 dostępów rocznych do serwisów: Parkiet.com, RP.PL i The New York Times na 12 miesięcy.
P4 nie przedłuży umowy o roamingu krajowym z Orange Polska. Nie wyklucza jednak współpracy z operatorami w innym...
Dla takich branż jak handel, IT czy logistyka nadchodzący miesiąc to najgorętszy czas w całym roku. Zarządy potw...
Zarząd telewizyjnej grupy liczy na wzrost wydatków reklamowych w Polsce w kolejnych kwartałach.
Akcje Gi Group z dniem dzisiejszym zostały wycofane z parkietu. Ten ruch ma dać spółce większą elastyczność oper...
PTWP S.A. zawarła umowę inwestycyjną z funduszem Pluralis B.V., strategicznym inwestorem medialnym w spółce będą...
Plan pokojowy Donalda Trumpa dla Rosji i Ukrainy rozbudził wyobraźnię inwestorów. Liczą na koniec wojny. Notowan...