Zagraniczna Spółka Dnia

Kolejne umowy poszerzają grono odbiorców

Deliveroo | Sprzedaż w I półroczu wzrosła o 82 proc.
Foto: Bloomberg

Popyt na usługi Deliveroo dopisuje i spółka stale zwiększa przychody. Ekspansja dużo jednak kosztuje firmę i wynik jest pod kreską. Współpraca z dużymi spółkami, w tym z Amazonem, dobrze wróży.

Deliveroo to spółka zajmująca się dostarczaniem posiłków. Firma działa w blisko 800 miastach na 12 rynkach, głównym jest Wielka Brytania. W czasie pandemii popyt na usługi Deliveroo mocno wzrósł, czego efektem był znaczny wzrost sprzedaży. Mimo że w tym roku sytuacja epidemiologiczna jest już lepsza, ludzie nadal chętnie zamawiają posiłki przez Deliveroo.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.