Wierzytelności

Inkaso WEC: Kancelaria prawna podzieli zysk

Do podziału między akcjonariuszy zostanie przeznaczonych 889 tys. zł, co daje wypłatę 0,09 zł na akcję.
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz

Pozostała kwota z wypracowanego zysku, czyli 179 tys. zł, zostanie przekazana na kapitał zapasowy spółki. Dzień wypłaty dywidendy przypada na 30 sierpnia. Prezes zarządu Remigiusz Brzeziński jest zdania, że realizowana przez spółkę polityka podziału zysku zapewni firmie stabilny akcjonariat na kolejne lata.

W ostatnim czasie dużym kontraktem była umowa z podmiotem z branży pożyczkowej zapewniająca kancelarii cotygodniową obsługę od 150 do 300 wierzytelności o minimalnej wartości 250 tys. zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.