REKLAMA
REKLAMA

Wierzytelności

Kruk z podciętymi skrzydłami

Akcje, które kiedyś były rozchwytywane przez inwestorów, wciąż nie mogą wrócić na ścieżkę wzrostu. Znaków zapytania jest co najmniej kilka.

Piotr Krupa, prezes Kruka

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Akcje wrocławskiego Kruka, mimo kilku prób wybicia, pozostają w długoterminowym trendzie spadkowym. Od szczytu z połowy 2017 r. papiery windykacyjnej spółki zostały przecenione o blisko połowę i obecnie ich wycena spadła w okolice 160 zł.

Przedstawiciele branży na cenzurowanym

Był taki okres, kiedy analitycy o Kruku wypowiadali się w samych superlatywach i prześcigali się w pozytywnych rekomendacjach. Te czasy się jednak skończyły. Dziś nastawienie do Kruka nie jest już tak optymistyczne, a zalecenia „kupuj" przeplatane są rekomendacjami „sprzedaj".

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA