Technologie

7Levels: Samodzielny podbój Japonii

Deweloper i wydawca gier samodzielne wyda grę „inbento" na konsolę Nintendo Switch w Japonii. Taki ruch jest niecodziennym zjawiskiem wśród polskich deweloperów. Był jednak możliwy ze względu na uproszczenie przepisów dotyczących publikowania tytułów w tym kraju.
Foto: Bloomberg

– Ze względu na drobne zmiany w zasadach publikowania gier w Japonii możemy wydać grę bez konieczności podpisywania umów z zewnętrznymi wydawcami. Chcemy wykorzystać tę szansę oraz nasze wieloletnie doświadczenie, debiutując na kolejnym dużym rynku jako wydawca. Dzięki pominięciu pośrednika jesteśmy w stanie zapewnić japońskim użytkownikom grę w atrakcyjnej cenie oraz umacniać swoją pozycję poza granicami Polski – komentuje ruch Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Spółka odpowiada za działania związane z portowaniem, wydaniem, dystrybucją oraz promocją „inbento" na Nintendo Switch.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.