Technologie

Szykują się debiuty. RLTY upubliczni kilka spółek

Notowane na NewConnect Movie Games potwierdziło w poniedziałek, że zamierza wkrótce zmienić rynek notowań. Jego kapitalizacja wynosi obecnie niemal 70 mln zł, a więc wystarcza z nawiązką do przeprowadzki na rynek główny. Szykują się też kolejne debiuty spółek z branży gier – większości na NewConnect.
Foto: materiały prasowe

Nowa spółka inwestycyjna RLTY Investments, posiadająca w swoim portfelu nie tylko akcje Movie Games, ale również firm Hydra Games czy Bored Games, zapowiada ich upublicznienie. Podkreśla, że jej portfel nie ogranicza się do branży rozrywki. W najbliższych miesiącach ma zaprezentować swoje nowe inwestycje.

Movie Games to wydawca m.in. horroru erotyczno-okultystycznego „Lust for Darkness" czy gry „Plane Mechanic Simulator". Działalność spółki opiera się na kilku filarach. Jednym z nich jest Kickstarter i prowadzone za jego pośrednictwem zbiórki crowdfundingowe. Pozostałe spółki z portfela RLTY też korzystają z tego modelu finansowania.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.