REKLAMA
REKLAMA

Technologie

LiveChat: Polityka dywidendy jest aktualna

LiveChat zapowiada dalszy rozwój produktów i planuje zatrudniać nowe osoby, o czym świadczą ogłoszenia związane z rekrutacją, umieszczone na stronie internetowej wrocławskiej firmy. Czy rozwój nie stanie na przeszkodzie do wypłaty dywidendy? – Polityka dywidendowa jest aktualna – odpowiedziała nam spółka.
Foto: Adobestock

Haitong Bank zakłada, że wysokie marże pozwolą spółce wypłacać dywidendę implikującą stopę w okolicach 5–6 proc. w najbliższych dwóch latach. Grupie może pomóc też przyznanie ulgi IP BOX. Według szacunków analityków zwiększyłaby ona wycenę spółki o około 10 zł na akcję. Na razie w sprawie ulgi w LiveChacie nie ma nowych informacji.

– Nasz rok obrotowy kończy się 31 marca, więc w naszym przypadku decyzje będą zapadać później niż w większości spółek – zwracają uwagę przedstawiciele działu relacji inwestorskich giełdowej spółki.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA