Przemysł

Geotrans: Emisji akcji nie będzie

W najbliższym czasie spółka dokona weryfikacji strategii.

Przemysław Weremczuk, prezes Geotransu.

Foto: materiały prasowe

Notowany na NewConnect Geotrans zdecydował o odstąpieniu od przeprowadzenia emisji akcji serii C. Akcje spółki drożały na początku piątkowej sesji o ponad 6 proc., do 26,5 zł, jednak na półmetku handlu walory znajdowały się na poziomie czwartkowego zamknięcia.

Przypomnijmy, że w środę spółka rozpoczęła proces budowy księgi popytu w ramach oferty akcji serii C w drodze subskrypcji prywatnej. Docelowo zamierzała wyemitować do 499 999 akcji. Jednak Geotrans ocenił, że w chwili obecnej nie jest możliwe przeprowadzenie oferty publicznej akcji serii C w sposób zapewniający osiągnięcie zamierzonych parametrów ekonomicznych emisji.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.