REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Nowe gry od 11 bit studios

Grzegorz Miechowski, prezes 11 bit studios, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym w programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.

11 bit studios to jeden z czołowych producentów i wydawców gier notowany na GPW. Kurs akcji spółki od początku roku wzrósł o około 45 proc., ale w ostatnich tygodniach został poddany korekcie. Od 3 września notowania spadły o blisko 20 proc. poniżej 350 zł. Co dalej? Z tym mają problem nawet eksperci. DM Trigon zaleca sprzedaż akcji i wycenia je na 340 zł, a DM BOŚ rekomenduje kupno walorów i szacuje ich wartość na 481 zł. A co o obecnej wycenie firmy i jej perspektywach sądzi prezes i akcjonariusz Grzegorz Miechowski?

Z prezesem porozmawiamy m.in. o Projekcie 8, czyli grze, nad którą pracuje spółka. Na jakim jest etapie? Czy są już gotowe fragmentu rozgrywki? Kiedy pierwsze zwiastuny i premiera?  Zapytamy też o Projekt 9 i Projekt 10. Czy są już pierwsze decyzje odnośnie do gier o tych roboczych tytułach? Porozmawiamy o zaplanowanej na 20 listopada premierze gry "Children of Morta" na Nintendo Switch. Jakie są oczekiwania zarządu? Czy "Children of Morta" będzie bardziej dochodowa niż wydany w zeszłym roku "Moonlighter"? Jak zarząd ocenia sprzedaż konsolowej wersji "Frostpunka"?. Zapytamy o planowane płatne dodatki, o spodziewane wyniki w tym roku oraz o kolejne gry z wydawnictwa a także o nowy program motywacyjny. Czy spółka zdecyduje się np. na skup akcji z rynku dla pracowników a nie emisję?

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na nasz kanał na YT.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA