REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Loża Parkietu: czy to najszybszy kryzys w historii?

Dziś o 12.00 czwarty w tym roku odcinek Loży. Jej gośćmi będą: Wojciech Białek, autor bloga "K(no)w future", Krzysztof Borowski, prof. SGH i Łukasz Wardyn, dyrektor na Europę Wschodnią w CMC Markets
Foto: parkiet.com

Tym razem Loże zaczniemy nietypowo, bo nie od zaskoczeń miesiąca, ale od skomentowania wyników wyborów prezydenckich. Poprosimy naszych gości o opinię, czy owe wyniki mają jakieś znaczenie dla polskiego rynku akcji i naszej waluty. Następnie przejdziemy do najważniejszych/najciekawszych wydarzeń rynkowych mijającego miesiąca. Zapytamy ekspertów, co było dla nich największym pozytywnym i negatywnym zaskoczeniem.

Porozmawiamy też o rosnących statystykach pandemii w kontekście wpływu na notowania akcji, a także o tym, czy możliwe jest U-kształtne wyjście z kryzysu, o którym mówi coraz więcej analityków, ekonomistów, w tym m. in. szef PFR - Paweł Borys.

Poruszymy temat kondycji warszawskiego rynku akcji z uwzględnieniem rozbieżności między NC Index, a WIG sięgającej 100 pkt proc. Na koniec poprosimy też gości o prognozy na lipiec.

Zapraszamy o 12.00 na parkiet.com i youtube.com/parkiettv.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA