Nieruchomości

Święta i sylwester to szansa dla branży hotelowej

Obiekty wypoczynkowe. Właściciele obiektów wypoczynkowych wstrzymują oddech w oczekiwaniu na świąteczno-noworoczny okres. Szykują się na przyjęcie rodzin, bo gości biznesowych i turystów nie ma.

Białka Tatrzańska Resorts – obiekt cieszy się zainteresowaniem gości planujących wyjazdy sylwestrowe.

Foto: materiały prasowe

Obiekty noclegowe jeszcze pod koniec września patrzyły w przyszłość z nadzieją i entuzjazmem. Oferty świąteczne i sylwestrowe cieszyły się dużym zainteresowaniem – mówi Grzegorz Asman, ekspert portalu MojeKonferencje.pl. – Niestety, wraz z pogarszającą się sytuacją epidemiczną popyt drastycznie się załamał. Cała branża czeka na spadek liczby zakażeń Covid-19. Tylko to może odbudować zainteresowanie wyjazdami.

Ekspert podkreśla, że branża hotelarska włożyła ogromny wysiłek w zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego. Żaden obiekt nie stał się ogniskiem zakażeń.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.