REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Nieruchomości

Wirus: ryzyko, ale i okazja

Koronawirus może powstrzymać Polaków przed podróżowaniem po świecie. Jeśli epidemia nie rozleje się nad Wisłą, rodzimi hotelarze mogą liczyć na zwiększoną liczbę rezerwacji.

W te wakacje polscy turyści mogą postawić na wypoczynek w kraju.

Foto: materiały prasowe

Strach przed koronawirusem powoduje, że coraz częściej słychać o odwoływanych czy przekładanych wyjazdach służbowych i dużych imprezach.

Dość wspomnieć międzynarodowe targi nieruchomości MIPIM w Cannes i międzynarodowe forum inwestycji hotelowych IHIF w Berlinie. Przed światową branżą hotelarską trudny sezon.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA