Medycyna i zdrowie

Nestmedic ma umowę z Centrum Zdrowia Medfemina

Telemedyczna spółka notowana na małej giełdzie podpisała umowę z Centrum Zdrowia Medfemina. Wrocławska przychodnia ginekologiczno-położnicza rozszerzy swoją ofertę o system Pregnabit. Podopieczne Centrum będą mogły wykonać badania kardiotokograficzne we własnych domach.
Foto: materiały prasowe

Medfemina oferuje pacjentkom kompleksowe usługi w przychodni oraz pierwszym we Wrocławiu prywatnym szpitalu ginekologiczno-położniczym. Od sierpnia Nestmedic udostępnił Centrum Medfemina przenośne urządzenia teleKTG. W tym czasie kadra medyczna testowała Pregnabit – miała możliwość zapoznania się z zasadą działania mobilnego KTG oraz zakresem usług oferowanych przez Medyczne Centrum Telemonitoringu. TeleKTG zostało pozytywnie ocenione zarówno przez personel medyczny, jak i pacjentki, czego wynikiem jest decyzja o podpisaniu umowy.

– Wśród pacjentek widocznie rośnie potrzeba możliwości dostępu do profesjonalnej usługi medycznej niezależnie od miejsca i pory oraz monitorowania stanu swojego zdrowia w komfortowych warunkach domowych. Rozwiązania z obszaru telemedycyny, takie jak teleKTG, trafiają w Polsce na chłonny rynek. W tej chwili już ponad 30 placówek medycznych oferuje swoim pacjentkom Pregnabit, a liczba ta sukcesywnie rośnie. Są to m.in. gabinety wybitnych ekspertów ginekologii i położnictwa oraz liderów opinii środowiska lekarskiego. Wśród nich również Medfemina, która swą przychylnością i konstruktywnymi uwagami wspierała nasz rozwój od samego początku – jest to dla nas cenione centrum ginekologiczno-położnicze, a jednocześnie ośrodek referencyjny dla systemu Pregnabit – mówi Patrycja Wizińska-Socha, prezes zarządu Nestmedic.

W poniedziałkowe południe akcje Nestmedic kosztują 8,68 zł (bez zmian). Od debiutu potaniały o blisko 44 proc.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.