REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Bioton szuka pilnie oszczędności

W spółce ruszyła fala zwolnień, a ostatni mail prezesa do kierowników daje powody, by oczekiwać dalszego ograniczania zatrudniania.

Robert Neymann jest prezesem Biotonu.

Foto: materiały prasowe

Jak dowiedzieliśmy się od pracownika Biotonu, który zastrzega swoje dane, w firmie zwolniono już ponad 30 osób. W samym dziale marketingu pracę straciły cztery osoby ze stanowisk o strategicznym znaczeniu dla polskiego rynku.

Dział księgowości ma się skurczyć z 16 osób do 5 – na razie odeszło jego kierownictwo. Zwolniono około dziesięciu przedstawicieli medycznych, odszedł także kierownik odpowiedzialny za rozliczenia finansowe z innymi firmami. Wypowiedzenia złożyła też znaczna część pracowników działu jakości.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA